Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Investiție Hotelieră 3* în Oradea – Unitate Complet ...

Oradea, Bihor Acum 6 zile 790.000 EUR
Zona

Iosia

Tip tranzacție

Vânzare

Tip

Hotel/Pensiune

Suprafață utilă (m²)
710
 Preț negociabil

Vă prezint spre achiziție un hotel clasificat 3 stele, complet funcțional, cu o suprafață construită de 892mp, utilă de 710 mp, dispus pe demisol, parter, etaj și mansardă, situat pe str. Ovidiu Densușeanu, într-o zonă cu acces direct la centură, aeroport și rutele principale de tranzit ale orașului.

Configurația clădirii permite operarea eficientă atât în regim hotelier, cât și în regim de alimentație publică.

Demisolul reprezintă un avantaj distinctiv al proprietății. Spațiul este generos și poate funcționa ca restaurant, cramă sau zonă de evenimente restrânse, fără a interfera cu activitatea de cazare. Această separare a fluxurilor oferă flexibilitate operațională și posibilitatea de extindere a veniturilor.

Parterul include recepția, două săli de mese și o bucătărie profesională complet utilată.
Etajul și mansarda cuprind 12 camere generoase cu băi proprii, complet mobilate și pregătite pentru preluare imediată. Proprietatea dispune de parcare proprie, spații tehnice, spălătorie și toate utilitățile necesare unei exploatări continue.

Hotelul are o prezență online stabilă și este evaluat cu 8,7 din 10 pe Booking, cu aprecieri foarte bune privind curățenia, personalul și raportul calitate-preț. Aceste rezultate reduc riscurile percepute la achiziție și confirmă experiența pozitivă oferită oaspeților.

Activitatea actuală este operată într-un ritm moderat, fără utilizarea completă a potențialului comercial. Acest aspect oferă cumpărătorului oportunitatea de a crește gradul de ocupare prin contracte corporate, colaborări cu companii din parcurile industriale, optimizarea prezenței online și valorificarea demisolului ca spațiu dedicat evenimentelor sau gastronomiei.

Localizarea este un element strategic: aproximativ 5 km până în centrul orașului, 11 km până la Băile Felix și câteva minute până la Aeroportul Oradea. Poziția lângă centură facilitează accesul pentru clienți de tranzit, delegații și segmentul corporate, care reprezintă o sursă constantă de cerere.

Contactați-mă pentru detalii și programarea unei vizionări!

An finalizare construcție: 2009
Stadiu construcţie: Finalizat
Număr încăperi: 12
Posibilitate parcare: Da
Nr. locuri parcare: 5-10

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Investiție Hotelieră 3* în Oradea – Unitate Complet ...
Raul Pusztai Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16676415
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Vând BMW Seria 3 Model 328 XI An 2015 Model F30
Preţ16.000 EUR Vând BMW Seria 3 Model 328 XI An 2015 Model F30 Limuzină  |  2015  |  133.500 km  |  1.998 cmc  |  benzină Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Mitsubishi L200 2.5D Shogun
Preţ12.850 EUR Mitsubishi L200 2.5D Shogun Pick-up  |  2011  |  320.000 km  |  diesel Olcea, Bihor
BMW F30 320 an 2013 xDrive
Preţ10.500 EUR BMW F30 320 an 2013 xDrive Berlină  |  2013  |  285.000 km  |  diesel Floresti, Cluj
Volkswagen Jetta 1.9 tdi
Preţ2.650 EUR Volkswagen Jetta 1.9 tdi Berlină  |  2007  |  218.250 km  |  diesel Lungesti, Valcea
Ford Transit Connect
Preţ9.000 EUR Ford Transit Connect Monovolum  |  2018  |  160.000 km  |  diesel Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici