Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Oferta de sarbatori, discount 10% - Vilă cu parc, piscin...

Buftea, Bucuresti-Ilfov Acum o zi 697.500 EUR
Zona

Central

Număr camere

mai mult de 5

Suprafață utilă (m²)

504

An finalizare construcție
2019
Suprafață teren (m²)
2991
Stare proprietate
Nouă
Mobilat/Utilat
Parțial

Ascunsă într-un colț retras, la doar câțiva pași de lac și de Parcul Palatului, această proprietate îți oferă o experiență de locuire greu de egalat: o vilă generoasă, desfășurată pe S+P+1+M, completată de un parc privat de 2991mp, o piscină elegantă de 105mp și un foișor cu bucătărie exterioară complet echipată. Este un spațiu care îmbină armonios rafinamentul și funcționalitatea, un loc care îți oferă nu doar o casă, ci un mod de viață.

De la primul pas pe aleea pavată cu finisaje naturale, simți că ai intrat într-un univers privat: vegetație matură, arbori ornamentali, gazon perfect întreținut prin irigare automată și accente decorative care creează o atmosferă de parc rezidențial. Piscina încălzită, cu jacuzzi și sistem de automatizare finalizat în 2023, completează decorul exterior împreună cu foișorul rustic din lemn, cu bucătărie de vară și zonă de dining acoperită – perfect pentru seri relaxante sau evenimente intime.

Interiorul este o declarație de stil și calitate. Construcția este solidă, structură din beton armat și zidărie Porotherm, cu termoizolație exterioară de 10cm, dar ce impresionează cu adevărat sunt materialele alese: tâmplărie PVC Salamander Blue Edition cu geam tripan, acoperiș Lindab, finisaje interioare din piatră naturală, parchet de stejar masiv, sanitare import Spania, uși interioare italiene și detalii din lemn natural care creează o atmosferă caldă și elegantă. Fiecare spațiu este gândit pentru confort și fluiditate: zona de living are șemineu, diningul principal se deschide spre grădină, iar bucătăria are mobilă din lemn masiv și cămară cu temperatură controlată.

Compartimentare inteligentă:
P: hol, living cu șemineu, 2 dininguri (unul cu vedere spre piscină), bucătărie complet echipată, 2 dormitoare cu băi proprii, grup sanitar de serviciu, spații tehnice + cameră de spălătorie.
Et1: zonă modulată cu dormitoare matrimoniale ce pot fi transformate în apartamente individuale, fiecare cu dressing, baie și zonă de studiu sau birou, plus cameră antifoc + bibliotecă.
M: 2 dormitoare, baie, hol + terasă deschisă.
S: cramă/pivniță + cameră tehnică pentru echipamente.

Garajele: proprietatea dispune de 2 garaje în care pot intra 2 mașini, dublate de o zonă exterioară ce poate acomoda alte 6–8 autoturisme.
Proprietatea este racordată la toate utilitățile publice, dar beneficiază și de două puțuri proprii (70 m și 35 m adâncime) pentru apă menajeră și irigații. Încălzirea este asigurată prin sistem Buderus montat în cascadă , completat de 2 pompe de căldură apă-aer de câte 8 kW termic fiecare, montate în cascadă. Totodată, casa este echipată cu panouri fotovoltaice de 24kW și baterii de stocare de 20kW. Climatizarea este asigurată prin unități Daikin, Panasonic, LG.
Proprietatea respectă normele ISU: cameră antifoc, detectoare de fum, sistem video de supraveghere, acces controlat, butoane de panică, rampă și lățimi conforme – fiind ideală pentru locuire, funcțiuni comerciale.
Oferta speciala pana la 31.12.25

Număr niveluri imobil: 1
Număr Băi: mai mult de 3
Posibilitate parcare: Da
Nr. locuri parcare: 5-10
Curent
Apă
Canalizare
Gaz
Sistem irigaţie
Încălzire
Climă
Subsol

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Oferta de sarbatori, discount 10% - Vilă cu parc, piscin...
Sorana Kremer Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16442181
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Renault Kadjar Bosse 1.5dci
Preţ11.000 EUR Renault Kadjar Bosse 1.5dci SUV  |  2016  |  235.000 km  |  1.500 cmc  |  diesel Pitesti, Arges
Audi A4 B7, 2007, 2.0 TDI, BPW, usor avariat
Preţ2.500 EUR Audi A4 B7, 2007, 2.0 TDI, BPW, usor avariat Break  |  2007  |  24.000 km  |  2.000 cmc  |  diesel Iasi, Iasi
Bmw G30 530i xDrive
Preţ18.900 EUR Bmw G30 530i xDrive Berlină  |  2017  |  219.000 km  |  benzină Calarasi, Calarasi
Audi a4 2013 facelift audi
Preţ7.100 EUR Audi a4 2013 facelift audi Break  |  2013  |  313.000 km  |  diesel Bistrita, Bistrita-Nasaud
Vând sau schimb BMW 318i
Preţ3.000 EUR Vând sau schimb BMW 318i Berlină  |  2006  |  259 km  |  benzină Oradea, Bihor
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici