Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Parcele de teren pentru casă in mijlocul Aradului

Arad, Arad Acum 3 zile 55.371 EUR
Zona

Aurel Vlaicu

Tip teren

Teren construcții

Clasificare teren

Intravilan

Suprafață teren (m²)
300
Front stradal (metri)
12
Utilități
Da
 Nu include TVA

Comision 0% , direct de la dezvoltator!
Ofertă limitată plata pana la 31.06.2025
Daca achizitia se face pe firma platitoare de TVA, nu se mai achita TVA-ul

Noul cartier rezidential RED 9 dezvoltat de ARED, la 1 minut de Atrium Mall și AFI, cuprinde deja blocuri de locuințe, vor urma hectare de parcuri și zonă verde, dar și un cartier select de case, cu incintă privată, securizată, la standarde occidentale.
Asigurate că vei fi una din cele peste 140 de familii norocoase care vor profita de șansa de a locui în cel mai bine cotat cartier de case din orașul nostru.
Sunt alături de tine și visul tău, împreună vom găsi una din cele peste 140 de parcele de teren între 300 si 900 mp
Nu pierde ocazia unică, sună acum:
0754467525 Flavius Blaga Consultant imobiliar ARED

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Parcele de teren pentru casă in mijlocul Aradului
Flavius Blaga Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 15195997
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Horeca Bucuresti-suport cuptor cu ghidaj tavi-6 gn uri 1/1
Preţ1.200 LEI Horeca Bucuresti-suport cuptor cu ghidaj tavi-6 gn uri 1/1 Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Gratar cu roca vulcanica /gratar profesional pe gaz si electric
Preţ4.000 LEI Gratar cu roca vulcanica /gratar profesional pe gaz si electric Restaurante-cluburi-magazine Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Cuptoare second MiWE, Senoven,Zanolli Horeca Bucuresti
Preţ1.200 EUR Cuptoare second MiWE, Senoven,Zanolli Horeca Bucuresti Negociabil Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Horeca Bucuresti ECHIPAMENTE FAST FOOD UTILARE SHAORMERII RULOTE
Preţ1.680 LEI Horeca Bucuresti ECHIPAMENTE FAST FOOD UTILARE SHAORMERII RULOTE Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Oferta SPECIALA SECOND HAND - STARE FOARTE BUNA
Preţ8.500 LEI Oferta SPECIALA SECOND HAND - STARE FOARTE BUNA Negociabil Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici