Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea Preț mic la primul anunț Preț zero la al doilea
Anunțul a fost dezactivat!

Personal pt. Locuri de muncă la Calea ferată - Germania

Targu Mures, Mures Acum o lună 1.920 EUR
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Germania

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră
Mid-Level

Societatea HANNIBAL KLAUSENBURG S.R.L., cu experiență în executarea de lucrări de căi ferate și de instalare de cabluri subterane, angajează urgent MUNCITORI CALIFICAȚI/NECALIFICAȚI cu disponibilitate de DETAȘARE pentru șantierele de lucru din Germania, începând cu luna februarie 2024.

CERINȚE:
Candidatul ideal trebuie să fie motivat, serios, responsabil, punctual, harnic, dornic de muncă, bun în munca în echipă și cu experiență de minim 1 an în domeniul construcțiilor.
Constituie avantaj: cunoștințe ale limbii germane/engleză și permis de conducere cat. B

RESPONSABILITĂȚI

În executarea lucrărilor de instalare cabluri subterane:
Deschiderea, curățarea și închiderea canalelor de cabluri.
Instalarea de noi canale de cabluri, tragerea cablurilor și săparea șanțurilor.

În executarea lucrărilor de căi ferate:
Așezarea și tăierea șinelor, schimbarea traverselor.
Lucrări de montare și demontare a turneului, montaj balast și tamponare.

SE OFERĂ:
- salarizare : 12 euro net / oră,
- cazare,
- contract de muncă legal încheiat,
- asigurare medicală și asigurare socială,
- transport și avans salarial după prima săptămână de lucru
- echipament de lucru

Unitățile de cazare formate dintr-o cameră și dependinte, sunt dotate cu baie și bucătărie proprie, capacitatea de locuit fiind de maxim 4 persoane.

CONTACT 0740075928 de LUNI-VINERI 9:00-17:00

Muncă în străinătate din:

Judetul Mures Targu Mures