Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Proprietate D-va Rosie, pretabila pentru activitati economice/locuit

Dumbrava Rosie, Neamt Acum 2 zile 47.500 EUR
Zona

Central

Tip tranzacție

Vânzare

Tip

Spaţii comerciale

Suprafață utilă (m²)
98

PROPRIETATE SITUATA IN COM. DUMBRAVA ROSIE, PRETABILA PENTRU ACTIVITATI ECONOMICE / PENTRU LOCUIT, 47.500 EURO
Oferim spre achizitionare aceasta proprietate situată în com. Dumbrava Roșie, la asfalt,compusa din suprafata de 388 mp teren pe care se afla o construcție cu suprafața utilă de 98 mp,edificata pe fundații din beton armat,cu zidărie din bolțari de beton,acoperită cu tablă, prevăzută cu termosistem exterior din vată bazaltică, termopane, centrala termica. Are planșeul superior din beton armat, permitand construirea unui etaj.
Oferă avantajul dat de o vitrină stradală generoasă, orientată către partea destinată circulației publice.
Este conectata la utilitatile zonei, apa, curent electric ( 220 V si 380 V ) si gaz metan.
Are toate actele la zi, iar dispozitia posesiei imobilului se face la semnarea actelor de vanzare.
Pret 47.500 Euro.
Pentru o prezentare detaliată a acestei oferte, furnizarea unor informații suplimentare referitoare la situația juridică / identificarea imobilului și programarea unei vizionări, vă invităm la sediul nostru, Fortuna Imobiliare, situat pe str. M. Eminescu, nr. 35, ap. 13, parter, lângă fostul Tribunal, tel. contact 0755.270.041.
Your comfort is our priority !
Oferta noastră completă o găsiți aici: https://imobiliarefortuna.ro/

Stadiu construcţie: Finalizat
Tip imobil: Alte tipuri

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Proprietate D-va Rosie, pretabila pentru activitati economice/locuit
fortunaimobiliare Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16009168
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Colțar cu ladă ce se face pat
Preţ1.380 LEI Colțar cu ladă ce se face pat Sufragerie  |  utilizat  |  negociabil Baia Mare, Maramures
Scaun din bambus-schimb
Preţ250 LEI Scaun din bambus-schimb Sufragerie Sighetu Marmatiei, Maramures
Mobila veche Ludovic II
Preţ5.600 LEI Mobila veche Ludovic II Sufragerie Baia Sprie, Maramures
Palmier rar, palmiere - Phoenix Canariensis Palmiere deosebite
Preţ250 LEI Palmier rar, palmiere - Phoenix Canariensis Palmiere deosebite Pomi și arbuști Baia Mare, Maramures
Brazi pomi de Crăciun abies alba
Preţ50 LEI Brazi pomi de Crăciun abies alba Decorațiuni Carbunari, Maramures
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici