Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Reducere! Spatiu comercial modern demisol 262 mp cu intrare

Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov Acum 2 săptămâni 2.500 EUR
Zona

Central

Tip tranzacție

Închiriere

Tip

Spaţii comerciale

Suprafață utilă (m²)
262

Excelenta prin experienta!

Spatiu de inchiriat ndash; sos. Oltenitei, Popesti-Leordeni

ID Intern: TET0021018

Va prezentam un spatiu generos de 276 mp cu deschidere catre Sos. Oltenitei, disponibil imediat intr-o zona comerciala aflata in plina dezvoltare din Popesti-Leordeni.

Atuurile proprietatii sunt vizibilitatea deosebita, locatia excelenta foarte tranzitata dar si compartimentarea tip open space cu acces separat fata de locatarii blocului si iesire de urgenta.

Spatiul este situata la demisol bloc construit in 2010, totul este nou, complet utilat pentru beauty salon.

Zona este ideala pentru business, beneficiind de vad pietonal intens si existenta noilor cartiere dezvoltate in ultimii ani in Popesti Leordeni.

Pretabil salon, supermarket, sala de sport, evenimente, librarie sau activitati pentru copii, acest spatiu poate deveni rapid sediul ideal pentru afacerea dvs!

Pret de inchiriere: 2500 euro lunar

Va invitam sa ne contactati pentru detalii complete si vizionare!



Suprafaţă totală: 276 m²
An finalizare construcție: 2010
Vitrină: 10 m
Stadiu construcţie: Finalizat
Înălţime spaţiu: 3 m
Număr încăperi: 1
Număr Grupuri Sanitare: 1
Tip imobil: Centru comercial

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Reducere! Spatiu comercial modern demisol 262 mp cu intrare
Daniela Barbu Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16610086
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Angajam ajutor de electrician
Preţ2.000 EUR Angajam ajutor de electrician Italia  |  mentenanță / instalații Ploiesti, Prahova
Global Worker recrutează Români pentru Danemarca la ferma!
Preţ5.000 EUR Global Worker recrutează Români pentru Danemarca la ferma! Danemarca  |  agricultură / silvicultură Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Excavatorist cu experiență
Excavatorist cu experiență Italia  |  construcţii / amenajări Puiesti, Vaslui
Personal depozit
Personal depozit Germania  |  administrativ / logistică Focsani, Vrancea
Sudori TIG inox si otel negru
Preţ2.300 EUR Sudori TIG inox si otel negru Proiect  |  mid-level  |  Italia  |  construcţii / amenajări Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici