Excelenta prin experienta!
Spatiu comercial nou de vanzare, suprafata generoasa / Popesti-Leordeni
Va propunem spre vanzare un excelent spatiu comercial situat in zona Leordeni, cu acces rapid catre Splaiul Unirii, sos. Oltenitei, Soseaua de Centura.
Cladirea a fost finalizata in 2024, parter si etaj, cu suprafata totala de 520 mp si o amprenta de 250 mp. Terenul proprietatii are 1150 mp, deschidere de 12 ml si include o parcare generoasa in partea din fata. In zona din spate, curtea are gazon si exista un mic iaz, oferind posibilitatea unor activitati de agrement.
Parterul include spatiu open space, vestiar,1 grup sanitar si spatii de depozitare. La etaj sunt 2 spatii open space, 2 vestiare si 2 grupuri sanitare.
Spatiul este dotat cu centrala termica si 3 aparate de aer conditionat, toate utilitatile(apa, canalizare, electricitate, gaz) sunt racordate si functionale.
Fiind o cladire individuala, ofera nenumarate posibilitati de a fi utilizata: centru educational, de agrement, restaurant, spatiu de birouri, reprezentanta, sediu, productie etc.
In fata imobilului si pe lateral este spatiu generos pentru a parca 5 - 7 autoturisme.
Zona este linistita, curata, dezvoltata, exista statie de autobuz la doi pasi si conexiuni rapide catre toate zonele.
Pret de vanzare: 750.000 euro TVA
Proprietatea este disponibila si pentru inchiriere.
Va invitam sa ne contactati pentru toate detaliile si vizionarea acestui spatiu ce ofera oportunitati multiple!
Oferim consultanta profesionista pentru accesarea solutiilor optime de creditare.
Suprafaţă totală: 520 m²
An finalizare construcție: 2024
Vitrină: 10 m
Stadiu construcţie: Finalizat
Înălţime spaţiu: 3 m
Număr încăperi: 6
Număr Grupuri Sanitare: 3
Posibilitate parcare: Da
Nr. locuri parcare: 5-10
Tip imobil: Centru comercial
Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.