Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Teren 40 Hectare, Locuinta, 3 lacuri, zona Alunis

Cluj-Napoca, Cluj Acum o săptămână 520.000 EUR
Zona

Someseni

Tip teren

Teren construcții

Clasificare teren

Intravilan

Suprafață teren (m²)
400000
Front stradal (metri)
4
Utilități
Da

Blitz va propune spre vanzare un teren generos, pretabil pentru investitii in agricultura, parcuri fotovoltaice, turism, si multe altele.
Terenul are o suprafata de 40 hectare, este curatat si intretinut, dispune de instalatie pentru drenaj pe toata suprafata acestuia.
Terenul are urmatoarele particularitati:
amenajate 4 lacuri, 3 dintre ele fiind populate cu crab si pastrav.
drenaj de 5 km pentru curatarea apei.
plantatie de nuci pe 7 hectare, plantati de 3 ani.
plantatie de pini si salcam pe o suprafata de 12,5 hectare;
Imprejmuit cu stalpi de lemn si plasa, iar pentru a elimina orice problema de sustinere a gardului, sunt plantati peste 5000 de copaci, de care se va putea lega gardul in viitor.
19 hectare de teren liber, cu grad de inclinatie mic ;
EXPUNERE SUDICA, fiind excelent pentru parcuri fotovoltaice;
Inclinatie de maxim 5 grade. terasat.
Accesul pe teren se face din drumul principal, recent modernizat cu asfalt, prin fonduri europene de catre Primarie.
La intrarea pe teren, proprietarul a amenajat un spatiu de locuit care poate acomoda o familie fara probleme, fiind format dintr-o remorca de tir izolata, extinsa cu panouri OSB, decorativa si panouri solare care asigura toate utilitatile necesare. Totul este nou si de bun gust cu costuri 0 pentru utilitati.
Terenul este liber de sarcini
Dispune de toata documentatia necesara plantarii nucilor si a tuturor investitiilor de pe teren.
Cod ofertă / ID BLITZ: P3770
Id intern: P3770

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Teren 40 Hectare, Locuinta, 3 lacuri, zona Alunis
BLITZ Romania Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 15677048
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Angajez cioban pentru capre
Preţ2.500 LEI Angajez cioban pentru capre Agricultură / silvicultură Dulceanca, Teleorman
Teren 40 Hectare, Locuinta, 3 lacuri, zona Alunis
Preţ520.000 EUR Teren 40 Hectare, Locuinta, 3 lacuri, zona Alunis Teren construcții  |  intravilan  |  400.000 m²  |  utilități Cluj-Napoca, Cluj
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici