Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Teren intravilan deosebit de in Marghita

Marghita, Bihor Acum o săptămână 130.000 EUR
Zona

Central

Tip teren

Teren construcții

Clasificare teren

Intravilan

Suprafață teren (m²)
5341
Front stradal (metri)
25
Utilități
Nu

Brucken Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan deosebit situat in Marghita.
Terenul are o suprafata de 5341 mpsi este situat pe colt, accesul se face de pe strada asfaltata, si utilitatile publice - apa, canalizare, curent electric si gaz sunt direct accesibile.
Terenul intravilan are si acces direct la paraul Inot- situatie care poate creea oportunitati in care ideile de amenajare si valorificare depind de imaginatia cumparatorului.

Conform certificatului de urbanism, pe teren se pot construi locuinte colective, cu regim de inaltime P 4, POT 20%, CUT MAXIM 2,5.

Daca va intereseaza aceasta oportunitate sau doriti mai multe detalii, ne puteti contacta telefonic, prin e-mail si Whatsapp, sau la sediul de pe Calea Republicii 16 in Marghita.

ID intern: 451.

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Teren intravilan deosebit de in Marghita
Cezar Stefanovici Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 15957604
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Daewoo Cielo cu gpl perfect funcțional
Preţ2.000 LEI Daewoo Cielo cu gpl perfect funcțional Berlină  |  1995  |  300.000 km  |  benzină Ghizdavesti, Dolj
Teren intravilan deosebit de in Marghita
Preţ130.000 EUR Teren intravilan deosebit de in Marghita Teren construcții  |  intravilan  |  5.341 m² Marghita, Bihor
Daewoo Nubira 1 Break
Preţ900 EUR Daewoo Nubira 1 Break Break  |  1999  |  168.000 km  |  GPL Chitila, Bucuresti-Ilfov
Daewoo Cielo Executive
Preţ7.500 LEI Daewoo Cielo Executive Berlină  |  2006  |  32.075 km  |  benzină Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici