Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Teren Sisesti 4545 Mp Piscul Rusului

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum o zi 83 EUR
Zona

Baneasa

Tip teren

Teren construcții

Clasificare teren

Intravilan

Suprafață teren (m²)
4545
Utilități
Nu
 Preț negociabil

DejaVuImobiliare va ofera spre vaznare un teren in zona de nord a capitalei, pretabil pentru vile/insiruiri/cotage-uri.
Suprafata-4545mp
2 fronturi stradale: unul de 76.41m si altul de 59.47m

CERTIFICATA URBANISM din 30.07.2018.
INDICATORI urbanistici actualizati in martie 2018, conform aprobarilor primariei aferete PUZ: POT-45%, CUT-0.9/1.3, Hmax:P+2 (L1c)

Terenul se afla in apropierea proiectului rezidential IKEA.

ATENTIE!!! in urma modificarilor parvenite in 2018 asupra PUZ, marea majoritate a terenurilor din zona, au suferit schimbari in materie de CUT.POT,Hmax.

Contact Non Stop

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Teren Sisesti 4545 Mp Piscul Rusului
DejaVuImobiliare Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 12845436
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Ceas antic cu pendula
Preţ1.000 EUR Ceas antic cu pendula Ceasuri Timisoara, Timis
‼️Trotineta kukirin g2 pro‼️
Preţ2.300 LEI ‼️Trotineta kukirin g2 pro‼️ Echipamente sportive  |  negociabil Sag, Timis
Bani recuzita euro
Preţ150 LEI Bani recuzita euro Monede și bancnote  |  nou  |  negociabil Timisoara, Timis
Barcuta de nadit
Preţ1.400 LEI Barcuta de nadit Echipamente sportive Timisoara, Timis
Ceas de tren marcat Robert Latowski Breslau
Preţ2.000 EUR Ceas de tren marcat Robert Latowski Breslau Ceasuri  |  utilizat  |  negociabil Timisoara, Timis
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici