Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Vila 4 Camere, Crama, 3 Depozite , 5200Mp Intravilan, Seciu

Boldesti Scaeni, Prahova Acum un an 139.999 EUR
Zona

Central

Număr camere

4

Suprafață utilă (m²)

358

An finalizare construcție
2005
Suprafață teren (m²)
5200
Stare proprietate
Bună
Mobilat/Utilat
Complet

Vând vila din cărămidă cu 4 camere, regim de inaltime S+P+1E+M , situata Cartierul Seciu din orașul Boldesti-Scaeni . Este amplasata pe un teren intravilan cu suprafata de 5200 mp, cu o deschidere la strada de 86 ml . Se recomanda pentru casa de vacanta, rezidential, investitie, comercial.
Proprietatea dispune de 3 depozite cu înălțime de 4m din beton armat cu grosime peretelui de 50cm racordat la apă și gaz . Depozitele se pretează a fii folosite intr-o viitoare investiție / linie de producție / agrement / extinderea construcție / pensiune / azil … etc .
Vila deține CRAMĂ cu suprafața de 55 mp și înălțime de 5 m , pereți groși .
Casa dispune de toate utilitatile necesare unui nivel de confort sporit, beneficiind de: curent electric, apa, gaze, fosa septica regenerabilă , centrala termica, calorifere, termopane, pod, casa este izolata la exterior, semineu.
Suprafata utila a casei este de 165 mp, amprenta la sol este de 228 mp, iar suprafata construita este de 357,60 mp.

Gard beton înalt de 3 m cu fundație de 1.6 m în pământ , grosime stâlpilor 40 cm .

Suprafata terenului este de 5200 mp pătrați cu o priveliște superbă . Zona de dealuri și câmpie ce se află apropierea orașului Ploiești . ( aproximativ 10 km ) și 8 km până la centrul comercial Ploiești Shopping City .

Un punct important de reper este restaurantul Casa Seciu situat în vecinătatea terenului la mai puțin de 1 km .

Cu un peisaj splendid ( puteți observa în poze panorama pe timp de noapte a orașul Ploiești ) , în vecinatatea pădurii și a zonei deluroase dispune de toate condițiile necesare :

1) Drum asfaltat pe doua sensuri
2) Electricitate
3) Gaze
4) Apa curentă
5) Telefonie / tv Digi
6) Școală
7) Restaurante
8)Supermarket Carrefour / Penny Market / La Doi Pași / Profi
9 ) transport local ( stația se afla Vis a vis de teren )
Toate facilitățile existe pentru un trai decent .

Proprietatea se afla Vis a Vis de școala din cartierul Seciu , situat central și stradal .

Suprafață teren :
-LĂȚIME Stradala - 86 Metri Liniari Gard De Beton
-LUNGIME - 63.9 Metri Liniari

Drumul ce străbate cartierul Seciu se mai numește și Drumul Vinului , o poveste de neuitat ce îmbina locurile pitorești ( dealuri cu altitudine de 450m+ peste orașul Ploiești ) cu culturile de vita de vie din zona .

Cartierul Seciu este înconjurat de cateva zeci de hectare de padure.

Nu suntem agenție imobiliara
Proprietar in acte !
Sunați pentru detalii !
0784.646.700
Preț 140.000€

Număr niveluri imobil: 1
Număr Băi: 1
Posibilitate parcare: Da
Nr. locuri parcare: 4
Sistem irigaţie
Încălzire
Gaz
Apă
Curent

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Vila 4 Camere, Crama, 3 Depozite , 5200Mp Intravilan, Seciu
Toma Cristian Proprietar
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 15948596
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Apartament 2 camere cu gradina si parcare subterana zona Cetatii-Jysk
Preţ112.900 EUR Apartament 2 camere cu gradina si parcare subterana zona Cetatii-Jysk 2 camere  |  52 m²  |  parter/3  |  2023  |  semidecomandat Floresti, Cluj
2 camere - Zona Chitila 58mp 82000
Preţ82.000 EUR 2 camere - Zona Chitila 58mp 82000 2 camere  |  58 m²  |  etajul 3  |  1985  |  decomandat Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Micro 15, etaj 6,
Preţ36.000 EUR Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Micro 15, etaj 6, 2 camere  |  40 m²  |  etajul 6  |  1970  |  decomandat Deva, Hunedoara
Apartament 2 camere, decomandat - zona Tractorul.
Preţ107.000 EUR Apartament 2 camere, decomandat - zona Tractorul. 2 camere  |  50 m²  |  etajul 1  |  1974  |  decomandat Brasov, Brasov
| 12 MINUTE M BERCENI| Apartament cu 2 camere tip studio-46mp
Preţ58.900 EUR | 12 MINUTE M BERCENI| Apartament cu 2 camere tip studio-46mp 2 camere  |  46 m²  |  etajul 5/6  |  2025  |  decomandat Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici