Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

VILA com BRADESTI

Bradesti, Dolj Acum 6 ore 77.000 EUR
Zona

Central

Număr camere

5

Suprafață utilă (m²)

160

An finalizare construcție
2008
Suprafață teren (m²)
945
Stare proprietate
Rezonabilă
 Preț negociabil

REMAX Vision Craiova va propune spre vanzare, cu 0% comision, o casa in centrul comunei Bradesti, partial finalizata, o casa la un pret foarte bun si cu mare potential in a va deveni "acasa".

Casa P+1 are 190 mp construiti si 1000 mp teren intravilan, cu utilitati precum canalizare prin fosa septica si apa, curent. Casa nu are inca sistem de incalzire, acesta ramanand la alegerea cumparatorului.
Casa are parterul finalizat si mobilat, racordat la utilitati si etajul la gri. Constructia este izolata si finisata poe exterior, dar pe o latura prezinta defecte vizibile in poze din cauza grindinii. Constructia este din BCA, cu acoperis din tigla si geamuri termopane.

Priveliste deosebita, materiale de foarte buna calitate, teren generos, locatie la 20 min de Craiova.

Pentru detalii suplimentare si programari vizionari, sunati la: 0742 218 822

Număr niveluri imobil: mai mult de 12
Număr Băi: 2
Posibilitate parcare: Nu
Curent
Apă
Canalizare
Sistem irigaţie

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

VILA com BRADESTI
Gina Chiroiu Companie
ID 16729165
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Radiator Ulei Opel Zafira 1999
Preţ252 LEI Radiator Ulei Opel Zafira 1999 Piese auto Costesti, Arges
Vascocuplaj Opel Vectra 2004
Preţ153 LEI Vascocuplaj Opel Vectra 2004 Piese auto Costesti, Arges
Termocupla Opel Astra 2005
Preţ153 LEI Termocupla Opel Astra 2005 Piese auto Costesti, Arges
Vascocuplaj Opel Vectra 1998
Preţ81 LEI Vascocuplaj Opel Vectra 1998 Piese auto Costesti, Arges
Termocupla Opel Zafira 1999
Preţ135 LEI Termocupla Opel Zafira 1999 Piese auto Costesti, Arges
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici