Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Vila Nou construita zona Sanatoriului.

Techirghiol, Constanta Acum o săptămână 200.000 EUR
Zona

Central

Număr camere

mai mult de 5

Suprafață utilă (m²)

230

An finalizare construcție
2019
Suprafață teren (m²)
330
Stare proprietate
Nouă

Agentia Acord Imobiliar va ofera spre achizitie o casa care poate avea destinatia de pensiune sau de locuit.
Imobilul este situat in zona Sanatoriului Balnear Techirghiol, este parter si 2 etaje cu o suprafata construita la sol de 90 mp, terenul este in suprafata de 330 mp cu o deschidere de 14 ml.
La parter este un living generos, 2 dormitoare si 2 bai, la etajul 1 sunt 3 camere, 2 bai si doua balcoane. Etajul doi este identic cu cel de la etajul 1.
Pentru mai multe detalii va asteptam sa ne contactati.
Vizionarea ofertei se face in baza acordului de vizionare.

Număr niveluri imobil: 2
Număr Băi: mai mult de 3
Posibilitate parcare: Nu
Curent
Apă
Canalizare
Gaz

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Vila Nou construita zona Sanatoriului.
LAURENTIU DIMACHE Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16439994
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Saab 9-3 tid vector
Preţ2.000 EUR Saab 9-3 tid vector Break  |  2006  |  231.000 km  |  diesel Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Saab 9-3, an 2005 1.9tdi
Preţ150 LEI Saab 9-3, an 2005 1.9tdi Hatchback  |  2005  |  275.678 km  |  diesel Santana, Arad
Vila Nou construita zona Sanatoriului.
Preţ200.000 EUR Vila Nou construita zona Sanatoriului. Mai mult de 5 camere  |  230 m²  |  2019 Techirghiol, Constanta
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici