Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Vila pretabila rezidenta/office Iancu Nicolae

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum 6 zile 4.300 EUR
Zona

Central

Număr camere

7

Suprafață utilă (m²)

272

An finalizare construcție
2001
Suprafață teren (m²)
300
Stare proprietate
Bună
Mobilat/Utilat
Nemobilat

Va prezentam o vila situata pe Bd. Erou Iancu Nicolae pretabila pentru rezidenta sau office cu acces rapid catre DN1 sau Bd. Pipera.

Regimul de inaltime este P 1 M, astfel compartimentarea fiind urmatoarea:

Parterul este format dintr-un living spatios si luminos, bucatarie, camera de depozitare, hol de acces, garaj si casa scarii.

Curtea se acceseaza din living.

La etajul 1 gasim 3 dormitoare din care unul este matrimonial cu baie proprie, baie si casa scarii.

Mansarda este formata din 3 dormitoare si o baie.

Anul de constructie al imobilului este 2001.

Finisaje si dotari: parchet. gresie, faianta, ferestre cu geam termopan din PVC, usa metalica la intrare, usi interior din lemn, apometre.

Casa garanteaza succesul si unicitatea fiecarui proiect prin ambientul deosebit, asigurarea logisticii pana in cele mai mici detalii.

Astfel, poate fi utilizata pentru activitatea de tip office (birouri, cabinet de avocatura, notariat), dar si pentru alte utilizari mixte - birou si rezidenta de lux, etc.

Număr Băi: 4
Posibilitate parcare: Da
Nr. locuri parcare: 1
Curent
Apă
Canalizare
Gaz

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Vila pretabila rezidenta/office Iancu Nicolae
Ionut Ungureanu Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16576687
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Vila pretabila rezidenta/office Iancu Nicolae
Preţ4.300 EUR Vila pretabila rezidenta/office Iancu Nicolae 7 camere  |  272 m²  |  2001  |  nemobilat Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Takeuchi TB145 / 2006
Preţ8.500 EUR Takeuchi TB145 / 2006 Utilaje industriale și de construcții Drobeta Turnu Severin, Mehedinti
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici