Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

2 camere I Floreasca I prima inchiriere I parter I 50mp

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum 2 ore 700 EUR
Zona

Floreasca

Număr camere

2

Suprafață utilă (m²)

46

An finalizare construcție
1960
Etaj
parter
Compartimentare
Decomandat
Tip imobil
Casă/Vilă
Stare proprietate
Renovată
Număr niveluri imobil
2

Sunt apartamente care se simt corect din prima clipă. Acesta este unul dintre ele.

Situat la parter înalt, într-o vilă solidă construită în anii ’60, cu doar două etaje și vecini puțini, acest apartament de 2 camere oferă exact acel echilibru rar între liniște, confort și funcționalitate. Spațiul este aerisit, bine proporționat și ușor de parcurs, fără zone irosite sau compromisuri.

Livingul este luminos și primitor, dormitorul bine delimitat și intim, iar bucătăria închisă vine complet mobilată și utilată – un detaliu care contează în viața de zi cu zi. Apartamentul a fost recent renovat și se află la prima închiriere, ceea ce înseamnă un spațiu curat, proaspăt și pregătit pentru un nou început.

Confortul termic este un punct forte: centrală proprie, încălzire prin calorifere în camerele principale și încălzire prin pardoseală în hol, bucătărie și baie, acolo unde finisajele din marmură adaugă un plus de eleganță. Două aparate de aer condiționat asigură climatul potrivit indiferent de sezon, iar baia cu geam și aerisire naturală completează senzația de locuință bine gândită.

Este un apartament potrivit pentru cine caută liniște, eficiență și un spațiu în care lucrurile sunt deja puse la punct.

Rezumat – date esențiale

-Apartament 2 camere, parter înalt
-Vilă construită în 1960, cu regim mic de înălțime (2 etaje)
-Suprafață totală: 50 mp
-Suprafață utilă: 46,40 mp
-Balcon închis: 3,50 mp
-Living spațios și dormitor separat
-Bucătărie închisă, complet mobilată și utilată
-Include mașină de spălat vase
-Multiple spații de depozitare
-Centrală termică proprie
-Calorifere în living și dormitor
-Încălzire prin pardoseală în hol, bucătărie și baie
-Finisaje cu marmură în zonele de trafic
-2 aparate de aer condiționat (living + dormitor)
-Baie cu geam și ventilație naturală
-Recent renovat
-Prima închiriere

Dacă ești în căutarea unui loc liniștit, bine gândit și ușor de numit „acasă”, acest apartament bifează exact ce contează.
Următorul pas e simplu: o vizionare!!!

Confort: 1
Tip imobil: Casă/Vilă
Număr Băi: 1
Posibilitate parcare: Nu

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

2 camere I Floreasca I prima inchiriere I parter I 50mp
Razvan Preda Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16719098
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

2 camere I Floreasca I prima inchiriere I parter I 50mp
Preţ700 EUR 2 camere I Floreasca I prima inchiriere I parter I 50mp 2 camere  |  46 m²  |  parter/2  |  1960  |  decomandat Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Hyundai Accent 1.6L
Preţ1.800 EUR Hyundai Accent 1.6L Berlină  |  2007  |  193.046 km  |  benzină Sibiu, Sibiu
Hyundai Accent 1.4 benzina
Preţ2.799 EUR Hyundai Accent 1.4 benzina Berlină  |  2007  |  115.500 km  |  1.399 cmc  |  benzină Nasaud, Bistrita-Nasaud
Floreasca - str. Mozart, doua minute parc si statii STB, ...
Preţ550 EUR Floreasca - str. Mozart, doua minute parc si statii STB, ... 2 camere  |  38 m²  |  etajul 3/3  |  1962  |  semidecomandat Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Hyundai Accent 1.3 benzină – an 2000
Preţ2.000 LEI Hyundai Accent 1.3 benzină – an 2000 Berlină  |  2000  |  200.000 km  |  benzină Alunu, Valcea
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici