Dinamic Imobiliare
Piatra Neamt, Neamt
pe site din 9 Mai
activ: 7 Mai 2026 14:17

2.720.000 eur
Companie
Descriere anunt
Ansamblu imobiliar mixt – oportunitate excelentă de investiție în Piatra Neamț
???? Locație premium: Str. Mihai Stamatin nr. 1, Piatra Neamț
???? Suprafață teren: 17.000 mp
???? Tip proiect: Ansamblu mixt – comercial & rezidențial
Detalii proiect:
Un proiect modern și echilibrat, cu funcțiuni comerciale și rezidențiale, într-o zonă în plină dezvoltare:
✅ Două spații comerciale – fiecare cu o suprafață construită de 1.250 mp (proiectare finalizată)
✅ Patru blocuri rezidențiale – regim de înălțime S+P+7E, amprentă la sol de 750 mp fiecare
Avantaje urbanistice și juridice:
PUZ aprobat – toate demersurile urbanistice finalizate
Certificate de urbanism și majoritatea avizelor deja obținute
Accese autorizate din două străzi:
• Str. Mihai Stamatin
• Str. Constantin Brâncoveanu
Modalitate de tranzacționare:
???? Preț teren integral: 160 €/mp
???? Se acceptă vânzare integrală sau separat pe componente (comercial / rezidențial)
???? Plată eșalonată posibilă
Mai multe informații la numărul de telefon 0744124784
Suprafaţă totală: 17000 m²
Stadiu construcţie: Proiect
Tip imobil: Bloc de apartamente
Specificații
Suprafață utilă (m²)17000
ID: 16552766
Contactează vânzătorul
Companie
Dinamic Imobiliare
pe site din 9 Mayactiv:
Dinamic Imobiliare
pe site din 9 Mayactiv:
Nu există recenzii
Loading ad...
Vezi mai multe anunturi ale acestui vânzator
Toate anunturileAnunturi similare