BLITZ Romania
pe site din 4 Sep
activ: 10 Feb 2026 21:14




72.900 eur
Companie
Descriere anunt
[13:50, 18/08/2026] Marius Alin: BLITZ vă propune spre achiziție o casă cu 3 camere, situată în comuna Podari, ideală pentru cei care își doresc liniște si aer curat.
Proprietatea oferă multiple posibilități de amenajare, fiind potrivită atât pentru locuință, cât și pentru investiție. Aceasta dispune de un teren de 414 mp, cu deschidere stradala de 13.40 mp. Gazele, apa si canalizarea se afla la poarta.
Pentru mai multe detalii și pentru a programa o vizionare, vă invităm să ne contactați
[13:53, 18/08/2026] Marius Alin: Casa cu 3 camere si teren de 414 mp in Podari | Se accepta plata in rate
BLITZ va propune spre achizitie o proprietate situata in comuna Podari, potrivita pentru cei care isi doresc o locuinta intr-o zona linistita, cu aer curat, dar si pentru cei interesati de o investitie.
Casa dispune de 3 camere si beneficiaza de un teren de 414 mp, cu o deschidere stradala de 13,40 m, oferind multiple posibilitati de amenajare.
Un avantaj important il reprezinta accesul la utilitati, gazele, apa si canalizarea aflandu-se la poarta proprietatii.
Se accepta si plata in rate, oferind mai multa flexibilitate pentru achizitie. Conditiile de plata se pot discuta in functie de situatia si posibilitatile cumparatorului.
Daca esti in cautarea unei proprietati in Podari, cu teren generos si potential de amenajare, aceasta poate fi o oportunitate potrivita pentru tine.
Pentru mai multe detalii si pentru a programa o vizionare, te invitam sa ne contactezi!
Cod ofertă / ID BLITZ: P174021
Id intern: P174021
Număr Băi: 1
Curent
Apă
Canalizare
Gaz
Specificații
ID: 16862488
Contactează vânzătorul
Companie
BLITZ Romania
pe site din 4 Sepactiv:
Nu există recenzii
Mai multe anunțuri ale utilizatorului
Podari, Dolj
Despre companie
Loading ad...
Contactează vânzătorul
Companie
BLITZ Romania
pe site din 4 Sepactiv:
Nu există recenzii
Loading ad...
Vezi mai multe anunturi ale acestui vânzator
Toate anunturileAnunturi similare




























































































































































































































































































































































































































