







Descriere anunt
Colaborez cu agenții imobiliare și plătesc comisionul aferent, cu rugămintea de a fi sunat doar dacă există deja o clientă care dorește să vizioneze și eventual să închirieze locația (vă mulțumesc pentru înțelegere!)
Garsoniera se închiriază numai la doamne/domnișoare și este disponibilă începând cu 01.08.2026. Garsoniera este dotată cu absolut tot ce este necesar, inclusiv masă de călcat, suport uscător de rufe, coș de rufe, etc. Mobilarea s-a realizat astfel încât imobilul să ofere foarte multe spații de depozitare pe verticală în hol, în dulapurile dispuse în dormitor și în același timp, un confort aparte prin existența unui pat dublu. Garsoniera este situată în Complexul ”21 Residence” - Politehnica, unul dintre cele mai frumoase la acest moment din București, acesta dispunând de pază și monitorizare video 24 din 24. Complexul este dispus la 17 minute mers pe jos de intrarea în Politehnică, la 5 minute de stația de metrou Lujerului și 3 minute stația de autobuz liniile: 136, 236, 336, N110, N115, 61, 62. Lângă complex este dispus hipermarketul Cora, care pune la dispoziția clienților: alimente și o gamă largă de produse, autoserviri, KFS, Speed Pizza, Spartan, Diner Food, Piccolino, bănci, magazine de haine, etc. Doar la câteva minute pe jos vă stă la dispoziție Mall Plazza iar în partea opusă, la 10 minute pe jos, Mall AFI Cotroceni!
Prețul este ușor negociabil.
Nelu
pe site din 17 MarCa urmare, legile privind drepturile consumatorilor nu se aplică în cazul achizițiilor pe care le faci de la acest vânzător. Este deosebit de important să respecți sfaturile noastre cu privire la siguranță în interacțiunile cu vânzători privați.
Nelu
pe site din 17 Mar





















































































































































































































