Ilie Loghin
pe site din 17 Apr
activ: 10 Feb 2026 21:14

76.890 eur
Companie
Descriere anunt
Destine Imobiliare iti prezinta spre vanzare un TEREN INTRAVILAN situat in Rediu potrivit pentru constructia unei locuinte individuale.
Caracteristici si beneficii:
- Suprafata teren: 699 mp
- Front stradal: 27 ml
- Acces facil: la drum pietruit
- Zona in dezvoltare
- Utilitati la limita proprietatii: apa, curent electric, gaz
Pret: 110 euro/mp
Pentru detalii suplimentare si programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati: 0757.910.832 Ilie Loghin
Cod oferta: P - 4818
Id intern: P4818
Specificații
Extravilan / IntravilanIntravilan
UtilitățiDa
Front stradal (metri)27
ID: 16756372
Contactează vânzătorul
Companie
Ilie Loghin
pe site din 17 Apractiv:
Ilie Loghin
pe site din 17 Apractiv:
Nu există recenzii
Loading ad...
Vezi mai multe anunturi ale acestui vânzator
Toate anunturileAnunturi similare