












Descriere anunt
Salut. Eu sunt al treilea propietar al rulotei.Am cumparat o acum 3 luni,am avut nevoie doua luni sa locuiesc si sa ma mut definitiv inapoi in Romania. Are doua drumuri de Germania- Romania in ultimele 4 saptamani. Eu nu mai am nevoie de ea.Momentan rulota e in Germania,ajunge in Sibiu in 1-2 saptamani. Prima matriculare 2008,anul fabricatiei 2006,07. Tot functionabil,boiler ul pierde apa pe undeva,frigider 12v,220,gas,porneste mai greu pe gas dar functioneaza.ideal 220.Geamul din spate e fisurat,nu lipsesc bucati. Un artist il poate repara,apoi folie solara 30 de cm partea de sus si nu trebuie neaparat inlocuit. Pretul e 8500 usor negociabil.cupla,frane cauciucuri aproape noi,functionabile 100%. Loc pt doua butelii de 10l,eu am una plina,plus prelata noua in 3 straturi pana jos sigilata. Am dat 170€ pe ea.Rulota e matriculata in Germania deocamdata.
Bogdanhanea333
pe site din 28 JunCa urmare, legile privind drepturile consumatorilor nu se aplică în cazul achizițiilor pe care le faci de la acest vânzător. Este deosebit de important să respecți sfaturile noastre cu privire la siguranță în interacțiunile cu vânzători privați.
Bogdanhanea333
pe site din 28 Jun


















































































































































































































