Real Investments
Arad, Arad
pe site din 12 Nov
activ: 14 Mai 2026 11:28

1.125.000 eur
Companie
Descriere anunt
Vand teren in Bucuresti, Sectorul 6, Prelungirea Ghencea, teren intravilan, in suprafata de 3.750 MP, front stradal 36 ML, toate utilitatile, cu PUZ pentru cladire de birouri 2S+P+9E.
Pret : 300 euro/mp
ID : RH-37801-property
Specificații
Extravilan / IntravilanIntravilan
UtilitățiNu
ID: 15043285
Contactează vânzătorul
Companie
Real Investments
pe site din 12 Novactiv:
Real Investments
pe site din 12 Novactiv:
Nu există recenzii
Loading ad...
Vezi mai multe anunturi ale acestui vânzator
Toate anunturileAnunturi similare