Angajam asistent medical stomatologic

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum 3 săptămâni
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Tip job

Part time (jumătate de normă)

Nivel carieră

Mid-Level

 Salariu confidenţial

Alatura-te echipei noastre ca si Asistent Medical Stomatologic!

Suntem o clinica moderna, situata in apropierea statiei de metrou Piata Victoriei si cautam un coleg dedicat si pasionat de ingrijirea pacientilor nostri.

* Ce oferim *

- Oportunitatea de a lucra intr un mediu dinamic si prietenos;
- Echipa prietenoasa si profesionista;
- Dotari medicale de ultima generatie;
- Conditii de munca excelente;
- Salariu atractiv si beneficii motivante.

* Cerinte *

- Diploma de asistent medical
- Experienta in domeniul stomatologic
- Abilitati excelente de comunicare si relationare
- Atitudine pozitiva si orientare catre pacient

* Responsabilitati*

- Intelegerea nevoilor pacientilor;
- Pregatirea materialelor necesare tratamentelor dentare;
- Pregatirea instrumentelor stomatologice;
- Dezinfectarea so sterilizarea instrumentelor stomatologice;
- Asistarea medicului in toate operatiunile medicale din clinica.

Daca esti pasionat de domeniul medical si doresti sa te dezvolti profesional alaturi de o echipa dedicata, trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail: sorin@arteeth.ro sau suna-ne la numarul de telefon: 0761755507.

Te asteptam la ARTeeth sa oferim cel mai inalt standard de ingrijre pacientilor nostri!

Limbi străine: Engleză

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Mirela Proprietar
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 15572914