Angajam Barman in Brasov

Brasov, Brasov Acum 3 zile 2.800 LEI
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Tip job

Full time (normă întreagă)

Căutăm barman cu pasiune pe mixologie pe cafea

• Are experiență în bartending și prepararea cafelei
• Este comunicativ și sociabil, cu abilități excelente de relaționare
• Are o atitudine creativă și o atenție deosebită la detalii
• Este disponibil pentru lucru în ture flexibile

Îți oferim:

• Un salariu competitiv și procent din vânzări
• Un mediu de lucru prietenos și motivant
• Oportunități de dezvoltare profesională și training-uri de specialitate
• Posibilitatea de a lucra într-un local de prestigiu, cunoscut pentru atmosfera sa unică

Responsabilitățile tale vor include:

• Pregătirea și servirea băuturilor alcoolice și non-alcoolice, inclusiv a cafelelor
• Crearea de cocktailuri inovatoare și respectarea rețetelor clasice
• Asigurarea unei atmosfere calde și primitoare pentru clienți
• Gestionarea stocurilor și a echipamentelor de bar și cafea
• Respectarea normelor de igienă și siguranță

WSA Group Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 15835528

Muncă în România din:

Judetul Brasov Brasov