Angajam instalatori sanitare termice +transport

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum 4 luni
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Mid-Level

 Salariu confidenţial

Societate cu experienta in domeniul instalatiilor sanitare, termice si de climatizare.

DORIM SA ANGAJAM INSTALATORI CU EXPERIENTA

Cerinte:

Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj);

Abilitati de comunicare;

Deschis catre noi tehnologii;

Responsabil in activitatile de zi cu zi pe care le presteaza;

Responsabilitati:

Extecutarea lucrarilor de instalatii sanitare si termice de orice tip;

Oferta noastra:

Ne dorim sa fim un angajator atractiv si sa le oferim viitorilor nostri colegi un pachet de beneficii cat mai extins precum si posibilitati de dezvoltare si crestere profesionala

Promovam increderea, bazata pe valori, traditie si stabilitatea noastra;

Oferim un mediu de lucru placut si punem accent pe munca in echipa;

Program Luni-Vineri-8ore-Weekend-urile sunt libere

SALARIUL ESTE ATRACTIV.

Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Contactează utilizatorul

Costin Romanescu Proprietar
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 15434298