Angajam personal hotelier

Dobroesti, Bucuresti-Ilfov Acum 2 săptămâni 650 EUR
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Angajam Personal Hotelier

Esti o persoana pasionata de industria ospitalitatii si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu dinamic si placut? Atunci aceasta pozitie de Personal Hotelier ar putea fi potrivita pentru tine!

Responsabilitati:
Primirea oaspetilor si asigurarea unei experiente de cazare de neuitat;
Oferirea de informatii turistice si recomandari pentru a imbunatati sejurul oaspetilor;
Colaborarea cu departamentele interne pentru a asigura o functionare eficienta a hotelului.
Ce oferim:

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu prietenos si profesionist;
Training si suport pentru a-ti dezvolta abilitatile in industria ospitalitatii;
Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare;
Oportunitati de avansare in cadrul companiei pe baza performantelor tale.
Cerinte:

Experienta anterioara in domeniul ospitalitatii reprezinta un avantaj;
Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii;
Atentie la detalii si orientare catre satisfactia clientilor;
Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa.
Daca esti o persoana entuziasta, dornica sa invete si sa ofere servicii de calitate, te asteptam in echipa noastra de profesionisti din industria ospitalitatii!

Mai multe detalii la nr de tel 0770679047

Peace House Companie
ID 15626836