Apartamente de vanzare Jud. Prahova, Numar Camere: 2
248 anunțuriFiltreaza2
cele mai noi
Moneda:
Afisează:
Anunțuri premium

Apartament 96 mp + garaj subteran, bloc 2018, zonă Central?
258.000 eur
Ploiesti

Apartament 2 camere , 60 mp, loc de parcare +boxa inclusa in
120.000 eur
Ploiesti

Apartament cu 3 camere de vanzare in Campina - Zona Cuza
68.500 eur
Campina

Apartament 3 camere, semidecomandat, et 4/4, Zona Democratie
55.000 eur
Ploiesti
Anunțuri

NORD Mestesugaresc 2 camere cf1 2/4 la 65000 eu
65.000 eur
Ploiesti

MIHAI BRAVU – Piață | 2 camere | Etaj 3 | Mobilat | Izol
45.000 eur
Ploiesti

Apartament 2 camere, 37 mp, zonă Vest
55.000 eur
Ploiesti

APARTAMENT 2 CAMERE ANSAMBLU REZIDENTIAL CAMPINA RESIDENCE
147.100 eur
Campina

APARTAMENT 2 CAMERE ANSAMBLU REZIDENTIAL CAMPINA RESIDENCE
139.100 eur
Campina

APARTAMENT 2 CAMERE ANSAMBLU REZIDENTIAL CAMPINA RESIDENCE
114.000 eur
Campina

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Piața Aurora Vest
50.000 eur
Ploiesti

Apartament 2 camere, 60 mp, zona Nord
49.000 eur
Ploiesti

Apartament spațios 2 camere , 66.63mp utili , Vălenii de M
54.000 eur
Valenii De Munte

Apartament 2 camere tip duplex, 75 mp – imobil nou în Sin
120.000 eur
Sinaia

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu
78.000 eur
Ploiesti

Apartament 2 camere, centrala termica, zona Nord, Ploiesti
53.500 eur
Ploiesti

Apartament 2 camere, semidecomandat, zona Sud Value Center,
46.900 eur
Ploiesti

Apartament 2 camere decomandat, bloc nou parcare Albert Nord
130.000 eur
Ploiesti

Apartament 2 camere, parcare, zona Albert Nord, Ploiesti
123.000 eur
Ploiesti

Apartament 2 camere, 60 mp, zona Nord
65.000 eur
Ploiesti

APARTAMENT 2 CAMERE //ROMANA RESIDENCE// CENTRAL
149.000 eur
Ploiesti

Apartament 2 camere, 47 mp, zona Ultracentral
115.000 eur
Ploiesti

MRS Gradinile Apartament 2 Camere + loc parcare
105.000 eur
Ploiesti

Apartament 2 camere, 47 mp, zona Vest
48.500 eur
Ploiesti

Apartament 2 camere, Democratiei, Ploiesti
55.000 eur
Ploiesti

Apartament 2 camere, semidecomandat, Lamaita, Ploiesti