Numar Camere
Filtreaza0
cele mai noi
arrow-down
categories
categories
Anunțuri
Tineretului, Cantemir, Apartament 3 camere, Parter. Birouri/Resedinta!
heart

137.000 eur
Bucuresti
Ap. 1 cam, et. 3, 41 mp. Preț 42.148 € + TVA 21%
heart

Ap. 1 cam, et. 3, 41 mp. Preț 42.148 € + TVA 21%

51.000 eur
Piatra Neamt
Apartament 3 camere Manastur-zona strazii Primaverii
heart

Apartament 3 camere Manastur-zona strazii Primaverii

198.000 eur
Cluj-Napoca
Apartament 3 camere zona Victoriei
heart

Apartament 3 camere zona Victoriei

78.000 eur
Tulcea
Apartament zona Mihai Viteazul,Sibiu,comision 0
heart

Apartament zona Mihai Viteazul,Sibiu,comision 0

68.000 eur
Sibiu
NOU! Apartament 2 camere cu boxa și parcare subterană
heart

NOU! Apartament 2 camere cu boxa și parcare subterană

160.000 eur
Brasov
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
heart

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

59.000 eur
Braila
Apartament 2 camere, 2 balcoane, zona Primaverii
heart

Apartament 2 camere, 2 balcoane, zona Primaverii

71.000 eur
Iasi
Apartament 2 camere decomandat zona Racadau..
heart

Apartament 2 camere decomandat zona Racadau..

122.000 eur
Brasov
Tineretului, Radulescu Motru.Apartament 3 camere!
heart

Tineretului, Radulescu Motru.Apartament 3 camere!

165.000 eur
Bucuresti
Apartament 2 camere situat in zona Boreal
heart

Apartament 2 camere situat in zona Boreal

110.000 eur
Constanta
NORD- Jysk- 2c, cf1, sd, parter, G, F, T - 46500 eu
heart

NORD- Jysk- 2c, cf1, sd, parter, G, F, T - 46500 eu

46.500 eur
Ploiesti
Comision 0!Apartament 2 camere, confort sporit,Bloc Nou,Petr
heart

73.426 eur
Cluj-Napoca
heart