Numar Camere
Filtreaza2
cele mai noi
arrow-down
categories
categories
Anunțuri
Casă cu 5 camere de închiriat în zona Marasti, Piața ...
heart

Casă cu 5 camere de închiriat în zona Marasti, Piața ...

2.300 eur
Cluj-Napoca
Casa de inchiriat in Andrei Muresanu, str. Anatol France
heart

Casa de inchiriat in Andrei Muresanu, str. Anatol France

1.500 eur
Cluj-Napoca
Duplex modern în complex privat, Muzeul Apei – preț excelent
heart

230.000 eur
Cluj-Napoca
Casă cu terasă de 40 mp în Mărăști – ideală locuin?
heart

Casă cu terasă de 40 mp în Mărăști – ideală locuin?

650 eur
Cluj-Napoca
Inchiriez casa tip Vila in Grigorescu.
heart

Inchiriez casa tip Vila in Grigorescu.

950 eur
Cluj-Napoca
Casa superba, 250 mp utili, 600 mp curte, 3 parcari, zona St
heart

3.500 eur
Cluj-Napoca
Body ad
heart

3 camere, 106 mp, parcare, zona Semicentrala-strada Caracal

1.300 eur
Cluj-Napoca
Vila spatioasa in Gruia
heart

Vila spatioasa in Gruia

4.000 eur
Cluj-Napoca
Casa cu 1 camera de inchiriat in Someseni
heart

Casa cu 1 camera de inchiriat in Someseni

350 eur
Cluj-Napoca
Casa cu 3 camere si 1500mp teren de inchiriat in Faget
heart

Casa cu 3 camere si 1500mp teren de inchiriat in Faget

1.500 eur
Cluj-Napoca
Duplex de 4 camere, 120 mp, gradina , parcare, zona Edgar Qu
heart

1.350 eur
Cluj-Napoca
Casa exclusivista cu sauna si jacuzzi in Andrei Muresanu
heart

Casa exclusivista cu sauna si jacuzzi in Andrei Muresanu

3.000 eur
Cluj-Napoca
Casa 720 mp, gradina 2000 mp, 10 parcari, zona Donath!
heart

Casa 720 mp, gradina 2000 mp, 10 parcari, zona Donath!

5.000 eur
Cluj-Napoca
Casa pentru activitati de birouri in cartierul Europa
heart

Casa pentru activitati de birouri in cartierul Europa

1.900 eur
Cluj-Napoca
Casa de inchiriat, 8 camere, 800 mp, in Gruia langa stadion
heart

Casa de inchiriat, 8 camere, 800 mp, in Gruia langa stadion

3.500 eur
Cluj-Napoca
Casă Individuală str. Jan Hus – Firma sau Rezidențial
heart

Casă Individuală str. Jan Hus – Firma sau Rezidențial

1.250 eur
Cluj-Napoca
Casa 4 camere, 150mp, garaj, curte, zona Chinteni
heart

Casa 4 camere, 150mp, garaj, curte, zona Chinteni

880 eur
Cluj-Napoca
Proprietate reprezentativa, 500 mp, cu vedere spre Cluj-Aren
heart

2.790 eur
Cluj-Napoca
Casa in cetrul orasului pentru muncitori, zona Memorandumulu
heart

1.200 eur
Cluj-Napoca
Casă 5 camere, Garaj dublu • Curte privată • Saună
heart

Casă 5 camere, Garaj dublu • Curte privată • Saună

2.200 eur
Cluj-Napoca
Duplex exclusivist– 400 mp, design modern, 5 dormitoare ??
heart

Duplex exclusivist– 400 mp, design modern, 5 dormitoare ??

3.500 eur
Cluj-Napoca
Casa in zona Bazei Sportive Gheorgheni
heart

Casa in zona Bazei Sportive Gheorgheni

2.200 eur
Cluj-Napoca
Casa individuala in piata 1848
heart

Casa individuala in piata 1848

1.300 eur
Cluj-Napoca
Duplex elegant cu 3 dormitoare si curte generoasa in Voronet
heart

1.400 eur
Cluj-Napoca
Casa spatioasa cu gradina privata aproape de strada Campului
heart

1.750 eur
Cluj-Napoca
Casa individuala in Andrei Muresanu
heart

Casa individuala in Andrei Muresanu

1.250 eur
Cluj-Napoca
Casa moderna cu curte si garaj, zona Restaurant Aroma, Buna
heart

Casa moderna cu curte si garaj, zona Restaurant Aroma, Buna

1.300 eur
Cluj-Napoca
Casa individuala ideala pentru activitati comerciale / de bi
heart

1.550 eur
Cluj-Napoca
arrow-left1...3arrow-right
Loading ad...