Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Casa cu 7 dormitoare de inchiriat in Haieu langa Baile 1 Mai

Sanmartin, Bihor Acum 10 ore 3.000 EUR
Zona

Central

Număr camere

mai mult de 5

Suprafață utilă (m²)

240

An finalizare construcție
2000
Suprafață teren (m²)
1200
Stare proprietate
Bună

D`Art imob va ofera o casa cu 7 dormitoare de inchiriat, situata in Haieu foarte aproape de Baile 1 Mai.

Casa este constructie din caramida, cu fundatie de beton, iar acoperisul izolat si invelit cu sindrila. Se compune din parter si mansarda, masoara o suprafata utila de 240 mp si este amplasata pe un teren de 1200 mp.

La parterul casei este amenajat un living generos si luminos, cu zona de relaxare, loc de luat masa si acces pe terasa. Aici este amenajata o zona inchisa si dotata cu jacuzzi, sauna si dus, facilitati incluse in pretul de inchiriere.

Tot la parter este bucataria complet echipata, un dormitor cu baie proprie si un apartament cu 2 camere si baie proprie.

Mansarda cuprinde 4 dormitoare, 2 bai si spatii pentru depozitare pe hol.

Toate camerele sunt dotate cu aer conditionat si TV.

Curtea casei este amenajata cu gazon si diferite plante ornamentale si dispune de garaj cu acces din strada, pentru 2 autoturisme.

De asemenea, in curtea din spatele casei este amenajata o filigorie, cu zona de gratar.

Incalzirea casei este asigurata de centrala cu peleti si calorifere.

Utilitati: apa de la retea, canalizare, electricitate, internet, cablu tv.

Proprietatea este foarte aproape de Baile 1 Mai, Baile Felix, iar accesul spre Oradea se face cu usurinta pe centura Sanmartin.

Pretul pentru aceasta casa cu 7 dormitoare de inchiriat este de 3000 euro.



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

D`Art imob offers you a 7-bedroom house for rent, located in Haieu very close to Baile 1 Mai.
The house is built of brick, with a concrete foundation, and the roof is insulated and covered with shingles. It consists of a ground floor and an attic, measures a usable area of ​​240 sq m and is located on a plot of 1200 sq m.

On the ground floor of the house there is a spacious and bright living room, with a relaxation area, a dining area and access to the terrace. Here there is a closed area equipped with a jacuzzi, sauna and shower, facilities included in the rental price.

Also on the ground floor is the fully equipped kitchen, a bedroom with its own bathroom and an apartment with 2 rooms and its own bathroom.

The attic has 4 bedrooms, 2 bathrooms and storage spaces in the hallway.

All rooms are equipped with air conditioning and TV.

The yard of the house is landscaped with lawn and various ornamental plants and has a garage with access from the street, for 2 cars.

Also, in the yard behind the house there is a filigree, with a barbeque area.

The house is heated by a pellet boiler and radiators.

Utilities: mains water, sewage, electricity, internet, cable TV.

The property is very close to Baile 1 Mai, Baile Felix, and access to Oradea is easy via the Sanmartin ring road.

The price for this 7-bedroom house for rent is 3000 euros.


Id intern: P1132

Număr niveluri imobil: 1
Număr Băi: 4
Comision cumpărător: 50%
Nr. locuri parcare: 2
Curent
Apă
Canalizare
Climă

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Casa cu 7 dormitoare de inchiriat in Haieu langa Baile 1 Mai
Raluca Legman Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16716537
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Casa cu 7 dormitoare de inchiriat in Haieu langa Baile 1 Mai
Preţ3.000 EUR Casa cu 7 dormitoare de inchiriat in Haieu langa Baile 1 Mai Mai mult de 5 camere  |  240 m²  |  2000 Sanmartin, Bihor
Inchiriez casa utilata si mobilata, util 215 mp, parter + etaj, 4 dorm
Preţ3.000 LEI Inchiriez casa utilata si mobilata, util 215 mp, parter + etaj, 4 dorm Mai mult de 5 camere  |  215 m²  |  2009 Vernesti, Arges
Casa cu 6 camere de inchiriat in Rogerius
Preţ800 EUR Casa cu 6 camere de inchiriat in Rogerius Mai mult de 5 camere  |  200 m²  |  1999 Oradea, Bihor
Casa de inchiriat in zona Dealuri, Oradea
Preţ1.300 EUR Casa de inchiriat in zona Dealuri, Oradea Mai mult de 5 camere  |  200 m²  |  2002  |  complet Oradea, Bihor
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici