Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Dristor - Baba Novac - de garosniera 40 mp/an 1984

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum 17 ore 83.000 EUR
Zona

Baba Novac

Număr camere

1

Suprafață utilă (m²)

37

An finalizare construcție
1984
Etaj
3
Compartimentare
Decomandat
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
Bună
Număr niveluri imobil
8
Mobilat/Utilat
Nemobilat

Oferta Exclusiva. Avem cheile proprietatii.

Dristor - Baba Novac de vanzare o superba garsoniera decomandata, in suprafata de 37 mp utili balcon 3 mp, situata la etajul 3 din 8, intr-un bloc contruit in anul 1984, orientare catre sud.
Garsoniera este renovata integral, are usa metalica, geamuri termopan, gresie si faianta, plus parchet natural reconditionat.
Pozitionarea este perfecta, departe de zgomotul buleverdului, gura de metrou Dristor fiind la 6-7 minute de mers pe jos, diverse tramvaie si autobuze la 3-4 minute, plus alte obiective de interes comun in proximitate.
Va asteptam la vizionari pentru a va convinge de potentialul acestei proprietati.
Informatii eficienta energetica:
Clasa energetica:
Consumul de energie primara:
Indicele de emisii echivalent CO2:
Consum de energie din surse regenerabile:

Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 1

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Dristor - Baba Novac - de garosniera 40 mp/an 1984
GLX1998B.Gabriel Cojocaru Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16694459
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Bucătar profesionist-servicii pentru evenimente private
Preţ10 LEI Bucătar profesionist-servicii pentru evenimente private Evenimente Cluj-Napoca, Cluj
Servicii introducere date - Back office contract de colaborare
Preţ10 LEI Servicii introducere date - Back office contract de colaborare Negociabil Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Cursuri AutoCad 3D/2D
Preţ50 EUR Cursuri AutoCad 3D/2D Meditații-cursuri Salcea, Suceava
Contabilitate UBER+ BOLT ridesharing contabil
Preţ2 EUR Contabilitate UBER+ BOLT ridesharing contabil Traduceri-contabilitate Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Inchiriez generatoare de curent de putere 30kVA Daewoo Diesel TRIFAZAT
Preţ300 LEI Inchiriez generatoare de curent de putere 30kVA Daewoo Diesel TRIFAZAT Negociabil Buzau, Buzau
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici