Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Dristor etaj 8 din 10 semidecomdat

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum o zi 360 EUR
Zona

Dristor

Suprafață utilă (m²)

36

An finalizare construcție

1985

Etaj
10
Tip imobil
Bloc
Stare proprietate
Bună

Acest apartament de închiriat are o suprafață de 36 mp și se află la etajul 8 dintr-un bloc din cărămidă. Este complet echipat și gata de mutare, fiind ideal pentru o persoană sau cuplu.

Proprietatea include un balcon, o bucătărie separată și are pardoseli din parchet și tâmplărie din aluminiu. În plus, dispune de aer condiționat, lift și pază anti-intrare.

Apartamentul beneficiază de internet și televiziune prin cablu.

Locația este foarte convenabilă, în cartierul Dristor, Sector 3, București. În apropiere găsești cinema, muzee, restaurante și cafenele. Oferte educaționale sunt la universități și licee din zonă. Sunt parcuri și locuri de joacă în apropiere, precum și clinici și spitale.

Transportul public este facil, cu stații de metrou la 10 m, autobuz și tramvai în apropiere. Magazinelor și centre comerciale le ai la doar câteva minute.

Dacă vrei să locuiești într-o zonă cu acces rapid la facilități, contactează-ne pentru vizionare!

Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Comision cumpărător: 50%

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Dristor etaj 8 din 10 semidecomdat
Agent imobiliar Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16715083
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Dristor rond mihai bravu etaj 10 decomandat
Preţ320 EUR Dristor rond mihai bravu etaj 10 decomandat 38 m²  |  etajul 10  |  1985 Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Dristor etaj 8 din 10 semidecomdat
Preţ360 EUR Dristor etaj 8 din 10 semidecomdat 36 m²  |  etajul 10  |  1985 Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Geanta din piele de vitel noua cu curea umar - manufactura Franta
Preţ600 LEI Geanta din piele de vitel noua cu curea umar - manufactura Franta Unisex Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Curea din piele albă lv
Preţ300 LEI Curea din piele albă lv Unisex  |  nou  |  negociabil Galati, Galati
Curea ceas impletita din otel inoxidabil
Preţ72 LEI Curea ceas impletita din otel inoxidabil Curele  |  bărbați  |  nou Galati, Galati
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici