Angajam ajutor de bucatar Exclusiv Catering

Cluj-Napoca, Cluj Acum 2 săptămâni 3.500 LEI
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Cerinte:
- pasiune pentru bucatarie
- experienta constituie un avantaj

Beneficii oferite:
- masa de pranz asigurata
- posbilitate de avansare in cariera

Responsabilitati:
- spălarea, cântărirea și tăierea ingredientelor
- ambalarea si pregatirea pachetelor cu mancare pentru clientii nostri
- pastrarea curățeniei în bucătărie și în spațiul de lucru

Program: 06:00-15:00 de luni pana vineri
Locatia: Bulevardul Muncii 217-219, Cluj-Napoca
Mai multe informatii la 0799 013 133 sau 0752 133 657.

EXCLUSIV CATERING Companie
ID 15584602