Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Garsoniera Str Ursului Etaj intermediar

Arad, Arad Acum 6 zile 31.000 EUR
Zona

Aurel Vlaicu

Număr camere

1

Suprafață utilă (m²)

32

An finalizare construcție
1980
Etaj
2
Compartimentare
Nedecomandat
Tip imobil
Alte tipuri
Stare proprietate
Bună
Număr niveluri imobil
4

Apostu Estate va propune spre vanzare o garsoniera de 32 mp utili (37 mp construiti), situata in zona Vlaicu, strada Ursului, etaj 2 din 4.

Compartimentata eficient: bucatarie, baie, dormitor. Mobilata modest, locuibila si in acealasi timp ideala pentru renovare si personalizare.

Dotari: masina de spalat noua (in folie), frigider nou (nefolosit), coltar si canapea extensibila – utile pentru musafiri sau copii.

Incalzire: termoficare.

Zona cu acces rapid la: Kaufland, Profi, brutarie, CBA, scoli, licee, Pizzeria 5 Colturi. Stadionul UTA la 3 km, centrul orasului la 6 km.

Ideala pentru locuire cu costuri mici sau investitie cu randament foarte bun si grad mare de inchiriere.

Contacteaza-ne pentru vizionare!
Oferim consultanta personalizata pe intreg procesul de achizitie si dispunem
de un departament financiar dedicat pentru cei care doresc sprijin in vederea obtinerii
unui eventual credit.
Oferta Id CP2644022

Confort: 1
Tip imobil: Alte tipuri
Număr Băi: 1
Posibilitate parcare: Nu

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Garsoniera Str Ursului Etaj intermediar
Paul Sava Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16565749
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Imprimanta HP ENVY 6020e
Preţ280 LEI Imprimanta HP ENVY 6020e Imprimante-copiatoare-scannere Cluj-Napoca, Cluj
Garsonieră Confort 1 – Vlaicu Lebăda | Etaj 2 | Mobil...
Preţ41.900 EUR Garsonieră Confort 1 – Vlaicu Lebăda | Etaj 2 | Mobil... 1 cameră  |  27 m²  |  etajul 2/4  |  1980  |  semidecomandat Arad, Arad
Imprimanta HP TanK 670, second hand
Preţ600 LEI Imprimanta HP TanK 670, second hand Imprimante-copiatoare-scannere Cluj-Napoca, Cluj
Cartuş cerneală originală CANON PG-37 negru
Preţ50 LEI Cartuş cerneală originală CANON PG-37 negru Imprimante-copiatoare-scannere  |  nou Cluj-Napoca, Cluj
Cartuse originale cerneală CANON CLI-521
Preţ150 LEI Cartuse originale cerneală CANON CLI-521 Imprimante-copiatoare-scannere  |  nou  |  negociabil Cluj-Napoca, Cluj
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici