Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Hotel / Pensiune cu 31 camere de vânzare în zona P-ta U...

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum 4 zile 1.550.000 EUR
Zona

P-ta Unirii

Tip tranzacție

Vânzare

Tip

Hotel/Pensiune

Suprafață utilă (m²)
906

Va propunem spre vanzare un hotel de 31 camere, 33 bai, camera 70 mp, in plus față de camerele de oaspeți, există o recepție, bucătărie pentru angajați, spălătorie și dușuri pentru angajați, un apartament studio pentru angajați, care include duș, toaletă și chicinetă.
Există, de asemenea, o cameră de birou și un subsol de 60 de metri folosit ca depozit, curte pavată.
Hotelul se afla intr-o clădire de epocă achiziționată în 2011 si restaurata.
Suprafața construită este de 1100 mp si suprafață utilă de 906 mp , este formată din două copuri cu intrări separate. Structura este proprietate privată și se află pe un teren de 530 mp.
De asemenea, în toate încăperile au fost instalate sisteme de detectare a fumului și a incendiilor, aer conditionat
Cl Energetica: A

The building is a beautiful antique building purchased in 2011.
The built area is 1100 sqm, with a useable area of 906 sqm and consists of two wings with separate entrances. The structure is privately owned and resides on a plot of 530 sqm.
At the beginning of 2020, with the start of the corona, the building was converted into a hotel . The shared showers were remove. Also, smoke and fire detection systems were installed in all the rooms.

The hotel has 31 guest rooms. In addition to the guest rooms, there is a reception desk, kitchen for employees, laundry and showers for employees, a machine room, and a studio apartment for employees that includes a shower, a toilet, and a kitchenette. There is also an office room and a 60-meter basement used as a warehouse.

An finalizare construcție: 1917
Stadiu construcţie: Finalizat
Număr încăperi: 31
Posibilitate parcare: Da
Nr. locuri parcare: 4

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Hotel / Pensiune cu 31 camere de vânzare în zona P-ta U...
Florentina Cirstea Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 15660443
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Pui husky alb complet
Preţ200 EUR Pui husky alb complet Câini Timisoara, Timis
Pui husky siberian,un prieten deosebit!
Preţ1.500 LEI Pui husky siberian,un prieten deosebit! Câini Timisoara, Timis
Fetita Shiba Inu
Preţ800 EUR Fetita Shiba Inu Câini  |  negociabil Deta, Timis
Baietel Shiba Inu
Preţ1.000 EUR Baietel Shiba Inu Câini  |  negociabil Deta, Timis
Cățeluși Chow Chow
Preţ500 LEI Cățeluși Chow Chow Câini Jimbolia, Timis
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici