Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Oportunitate Unică: Casă cu 4 Camere, Curte Generoasă ...

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum o lună 115.000 EUR
Zona

Rahova

Număr camere

4

Suprafață utilă (m²)

83

An finalizare construcție
1964
Suprafață teren (m²)
142
Stare proprietate
Rezonabilă
Mobilat/Utilat
Nemobilat

Vă invităm să descoperiți o proprietate deosebită, situată pe Strada Petre Grigoreanu, Nr. 9, o zonă liniștită și accesibilă. Această casă combină farmecul construcției clasice cu confortul modern, fiind ideală pentru o familie.

Structură și Îmbunătățiri Majore
Casa este structurată inteligent în două corpuri, ambele beneficiind de fundatie solidă și modernizări ample:

Corpul I (Față) - Construit în Anii '60 (Cărămidă)
Acest corp a fost complet reabilitat și consolidat, având la bază structura clasică din cărămidă cu fundație și centură.

Renovare Majoră în 2005:

Podea din beton armat turnată.
Instalație electrică nouă montată prin podea.
Tavan modern din rigips și structură perimetrală de aluminiu.
Pereți consolidați cu plasă de fibră de sticlă.
Uși interioare noi.

Corpul II (Spate) - Construit în Anul 2000 (BCA)
Construcția mai recentă oferă o structură rezistentă din BCA, cu stâlpi armați și placă de beton (podea din beton armat). Include două camere, două bucătării și o baie, beneficiind de asemenea de instalație electrică nouă.

???? Confort și Eficiență Energetică
Izolație Termică: În anul 2005, casa a fost izolată la exterior cu polistiren expandat de 5 cm, contribuind semnificativ la reducerea costurilor de întreținere.

Tâmplărie: Toate ferestrele sunt dotate cu geamuri termopan de calitate.

Încălzire: Confort termic asigurat de centrală termică pe gaz, cu tiraj forțat.

Această proprietate oferă un echilibru perfect între spațiul interior generos și curtea proprie de 41 mp, ideală pentru relaxare sau activități în aer liber. Casa este gata de locuit, fiind modernizată cu simț de răspundere.

Nu ratați ocazia de a viziona o casă trainică, cu o istorie de îmbunătățiri constante!

Număr niveluri imobil: mai mult de 12
Număr Băi: 1
Posibilitate parcare: Da
Nr. locuri parcare: 2
Curent
Apă
Canalizare
Gaz
Încălzire
Climă

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Oportunitate Unică: Casă cu 4 Camere, Curte Generoasă ...
Rares Gaburici Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16693933
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Oportunitate Unică: Casă cu 4 Camere, Curte Generoasă ...
Preţ115.000 EUR Oportunitate Unică: Casă cu 4 Camere, Curte Generoasă ... 4 camere  |  83 m²  |  1964  |  nemobilat Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Dubă Ford Transit
Preţ5.000 LEI Dubă Ford Transit Dube Targu Jiu, Gorj
Casa Rahova parter + mansarda 186mp
Preţ189.900 EUR Casa Rahova parter + mansarda 186mp 4 camere  |  140 m²  |  2018 Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Casa 4 camere Sector 5
Preţ94.990 EUR Casa 4 camere Sector 5 4 camere  |  70 m²  |  1940  |  complet Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici