Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit Bonus în cont: până la 60€ Adaugă credit

Pipera, langa Lac, Duplex,4 camere!

Bucuresti, Bucuresti-Ilfov Acum o săptămână 565.000 EUR
Zona

Pipera

Număr camere

4

Suprafață utilă (m²)

287

An finalizare construcție
2023
Suprafață teren (m²)
288
Stare proprietate
Nouă

Pipera lângă lac, avem placerea sa va prezentam o Vila, tip Duplex, compus din 4 camere. si a fost construita pe un teren de 285mp + cota parte drum privat, are o curte proprie libera de aprox 170 mp si o suprafata construita de 228 mp. Centrala proprie. Aer conditionat.
Duplexul este compartimentat astfel:
- parter se afla zona de living/dining cu iesire pe terasa, bucatarie grup sanitar, hol şi zona de depozitare.
- etajul 1 se afla un dormitor matrimonial cu baie proprie, dressing şi o terasă generoasă, 2 dormitoare secundare si 1 baie, zona de spălătorie şi urcarea în pod cu scara chepeng unde se pot depozita lucruri. Toate utilitatile sunt contorizate separat, ținem costurile sub control.
Duplexul se vinde complet mobilata si utilata cu mobila de cea mai buna calitate..
Situata intr-o zona linistita, si usor accesibila catre Scolii, gradinite, Mall, si multe alte avantaje ale zonei Pipera.etc..

Pentru solutii de finantare credite ipotecare credite nevoi personale va stam la dispozitie, sau alte tipuri de credite,etc.. Agentia imobiliara se ocupa de intregul proces fara alte drumuri la banca.
Pentru programarea unei vizionari contactati-ne cu incredere!

Publicat prin HomeZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

Localizare anunţ

Contactează utilizatorul

Pipera, langa Lac, Duplex,4 camere!
Agentie Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16004517
Stai la curent cu cele mai noi oferte! Abonează-te la newsletter
Abonare

Anunțuri similare

Samsung galaxy A04S
Preţ485 LEI Samsung galaxy A04S Samsung  |  telefoane mobile Oradea, Bihor
Motorola Edge 30 Neo
Preţ630 LEI Motorola Edge 30 Neo Motorola  |  telefoane mobile Biharia, Bihor
Căști wireless ASUS cu microfon încorporat
Preţ50 LEI Căști wireless ASUS cu microfon încorporat Accesorii  |  nou Oradea, Bihor
Casă 4 camere cu grădină – Voluntari, zonă exclusiv...
Preţ240.000 EUR Casă 4 camere cu grădină – Voluntari, zonă exclusiv... 4 camere  |  100 m²  |  2023  |  ansamblu rezidențial Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Iphone 14 pro Apple
Preţ300 EUR Iphone 14 pro Apple Samsung  |  telefoane mobile Stei, Bihor
Vinzi ușor, faci bani rapid!
Adaugă Anunţ
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici