Flux Imobiliare
Suceava, Suceava
pe site din 14 Feb
activ: 24 Feb 2026 00:22


















157.000 eur
Companie
Descriere anunt
Flux Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala in Tisauti construita din caramida, cu izolatie din polistiren de 10 cm tencuiala decorativa. Se afla la strada asfaltata si iluminata, avand acces facil spre punctele de interes local: scoala, gradinita, primarie, magazine.
Proprietatea dispune de suprafata de 255 mp teren imprejmuit cu gard metalic fundatie de beton placata.
Casa are amprenta la sol de 110 mp, iar diferenta pana la 255 mp este formata din curtea amenajata cu pavele, gazon si arbusti ornamentali. Langa casa a fost construita o magazie foarte utila pentru depozitarea diferitelor obiecte sau unelte folosite in gospodarie.
Imobilul are suprafata utila de 160 mp, cu parter etaj, fiind compartimentat astfel:
- la parter: living spatios, loc pentru servit masa, bucatarie, hol, baie cu cada, vestibul.
- la etaj: 3 dormitoare, dressing, hol, balcon
Casa este racordata la toate utilitatile (apa si canalizare de la reteaua publica, energie electrica si gaz, incalzirea fiind asigurata de o centrala termica pe gaz calorifere.
Locuinta se vinde mobilata complet (inclusiv perdele si covoare) si utilata partial. Icirc;n pretul de vanzare nu sunt incluse televizoarele, frigiderul si fotoliul de masaj.
Pret 157000 euro negociabil. Se accepta si un schimb diferenta, cu apartament cu 3- 4 camere, in oras, la etajul 1 sau 2.
Număr Băi: 1
Curent
Apă
Canalizare
Gaz
Specificații
ID: 16453148
Contactează vânzătorul
Companie
Flux Imobiliare
pe site din 14 Febactiv:
Nu există recenzii
Mai multe anunțuri ale utilizatorului
Tisauti, Suceava
Despre companie
Loading ad...
Contactează vânzătorul
Companie
Flux Imobiliare
pe site din 14 Febactiv:
Nu există recenzii
Loading ad...
Vezi mai multe anunturi ale acestui vânzator
Toate anunturileAnunturi similare



























































































































































































































































































































































































































































































































