Angajam Picker depozit

Rudeni, Bucuresti-Ilfov Acum 3 ore
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

 Salariu confidenţial

Cautam un picker de depozit pentru depozitul nostru de papetarie si produse de cadou, cu angajare rapida, pentru depozitul nostru din Rudeni; Ilfov.

Cerinte: Ultima diploma de studii de orice tip, nu este necesara experienta.

Responsabilitati: manipulare marfa, pregatire comenzi, scanare produse.

Informatii suplimentare:

Decontam/asiguram transportul.

Program de luni pana vineri de la 8-17(o ora pauza de masa).

Beneficii:

Salariu o data pe luna.

Bonuri de masa de 35 lei/zi.

Prime de Craciun si de Paste.

Bonus suplimentar lunar pentru performanta, dupa perioada de proba.

Petrecere de Craciun.

Team-building anual.

Decont transport.

Cafea, apa, ceai la discretie.

Formare profesionala asigurata pentru lize electrice.

Posibilitate de majorare salariala dupa perioada de proba.

Ginza Invest Companie
07xx xxx xxx Afişează telefonul
ID 16019583