Apartamente de vanzare
23472 anunțuriFiltreaza0
cele mai noi
Moneda:
Afisează:
Anunțuri premium

TVA inclus | Apartament 2 camere in Trivale | Bloc Nou | Loc
90.000 eur
Pitesti

Comision 0! River by Hexagon, Apartament 4 camere, 95.6 MP,
259.500 eur
Cluj-Napoca

Apartament de 3 camere, 56 mp, fără CF - Bună Ziua
99.999 eur
Cluj-Napoca

Apartament 3 camere | Subcetate City 2 – Finalizat
139.900 eur
Sanpetru
Anunțuri

Apartament 2 camere vanzare-Titan-Etaj 1-5 Min.Metrou
115.000 eur
Bucuresti

Sector 6 - Plaza Romania/ Apartament 2 camere 46.2mp / aer c
91.800 eur
Bucuresti

Garsonera Drumul Tabere Favorit Sibiu
63.500 eur
Bucuresti

Apartament 3 camere, 64 mp, etaj intermediar, cartier George
105.000 eur
Suceava

Apartament 3 camere de vânzare-Bulevardul Pandurilor
112.000 eur
Targu Mures

Garsonieră decomandată, etaj 3 - zona Rogerius
52.900 eur
Oradea

Apartament 3 camere, decomandat - zona Tractorul
183.000 eur
Brasov

Apartament 2 camerwe, 44 mp, zona Central
100.000 eur
Targu Mures

Apartament decomandat, 2 camere, 2 balcoane, Cartier Grigore
145.990 eur
Cluj-Napoca

Apartament 4 camere, 123 mp, zona Micro 3
142.000 eur
Targoviste

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Micro 11
63.000 eur
Targoviste

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, cu parcare, in El
185.000 eur
Cluj-Napoca

REZERVAT | TERASA SI VEDERE PANORAMICA | SEASONS RESIDENCE
225.000 eur
Brasov

ID 20023 Apartament 2 camere - 41,2 mp - 40.000 EURO
40.000 eur
Tulcea

Apartament 2 camere,decomandat, 50 mp, zona Ampoi 3
63.000 eur
Alba Iulia

Apartament 3 camere, semidecomandat - zona Astra
127.500 eur
Brasov

2 camere mobilat la metrou
81.900 eur
Bucuresti

3 camere SPATIOS | Mobilat si utilat MODERN | Metrou Titan /
133.500 eur
Bucuresti

2 camere { Mobilat si utilat } Berceni / Acces Metrou
81.900 eur
Popesti Leordeni

Apartament, 3 camere de vanzare Hercesa
220.000 eur
Bucuresti

Apartament 4 camere Soseaua Salaj / Parc Sebastian/Comisi...
124.999 eur
Bucuresti

Deco Residence | Metrou Berceni - 2 camere decomandat mobila
138.500 eur
Popesti Leordeni

NU RATA! -> 2 camere | Zona Unirii | Acces rapid metrou
130.000 eur
Bucuresti

Apartament 2 camere, zona centrala Codlea, mobilat, balcon i
65.000 eur
Codlea

Vând apartament 2 camere în Drobeta-Turnu-Severin, zona Linzz, et.2
79.600 eur
Drobeta Turnu Severin

Apartament 3 camere, 70 mp, zona Micro 11
80.000 eur
Targoviste

Apartament 2 cam decomandat, et.5/10parcare subterana zona Iulius Mall
238.000 eur
Cluj-Napoca

Apartament 2 Camere Sacele
74.000 eur
Sacele
Te-ar putea interesa si
Toate anunturileLocații
Bucuresti-Ilfov (7782)Cluj (2516)Brasov (2378)Timis (1235)Iasi (1129)Constanta (1083)Dolj (735)Bihor (565)Suceava (510)Bistrita-Nasaud (456)Prahova (445)Arad (422)Braila (377)Mures (377)Tulcea (357)Maramures (324)Hunedoara (314)Satu-Mare (256)Sibiu (256)Arges (242)Vrancea (223)Alba (164)Covasna (164)Gorj (151)Dambovita (143)Neamt (130)Galati (121)Bacau (118)Salaj (114)Caras-Severin (105)Botosani (97)Valcea (46)Olt (44)Buzau (42)Giurgiu (19)Harghita (7)Calarasi (6)Mehedinti (6)Vaslui (6)Teleorman (5)Ialomita (2)