Case Vile de vanzare Jud. Mures, Numar Camere: 5
55 anunțuriFiltreaza2
cele mai noi
Moneda:
Afisează:
Anunțuri premium

Exclusivitate! Vila noua de vanzare in Sancrai, cartier Rasa
205.000 eur
Sancraiu De Mures

Blitz Imobiliare vă oferă o oportunitate de neratat: casă
238.000 eur
Cristesti

Casa la Platoul Cornesti cu 12 camere cu Piscina Interioara
590.000 eur
Targu Mures

Casa cocheta in inima orasului .
228.000 eur
Targu Mures
Anunțuri

Vila Exclusivistă , 300mp utili si teren de 1300mp, Sântan
695.000 eur
Santana De Mures

A/1607 Casă singur în curte în Tg Mureș - 7 Noiembrie
375.000 eur
Targu Mures

Ungheni – casă 4 camere, teren 708 m², ideală pentru
180.000 eur
Ungheni

Cabana 5 camere Salard
50.000 eur
Lunca Bradului

Casă solidă cu pod, foișor și 2 garaje in Tarnaveni
132.000 eur
Tarnaveni

Casă cu mobilier premium și grădină spectaculoasă in Ta
217.000 eur
Tarnaveni

Oază de liniște cu vedere panoramică – Casa perfectă p
112.999 eur
Reghin

FILM3D!Casa multifunctionala, recomandata si pentru cabinete
375.000 eur
Targu Mures

375.000 eur
Targu Mures

Casa 5 camere, 173mp, zona Centrala
288.000 eur
Targu Mures

Casa superba cu 15 ari teren situata in Curteni
178.000 eur
Curteni

Refugiu pretios:jacuzzi, lemn masiv,2.000 mp teren,4 dormito
169.000 eur
Lunca Bradului

Casă ideală pentru locuit, relaxare sau investiție turist
125.000 eur
Rastolita

Casă individuală, zona Corunca
228.000 eur
Corunca

Casa de vacanta cocheta in Sovata Bai
260.000 eur
Sovata

Casa moderna in Nazna
314.499 eur
Nazna

CASA MODERNA ZONA 7 NOIEMBRIE
375.800 eur
Sangeorgiu De Mures

169.000 eur
Lunca Bradului

Vila individuala,5 camere,5 bai,170mp utili,areal A,teren 6
245.000 eur
Sangeorgiu De Mures

395.000 eur
Targu Mures

179.000 eur
Lunca Bradului

Vila individuala,5 camere,5 bai, 238mp,areal A,teren 660 mp
245.000 eur
Sangeorgiu De Mures

395.000 eur
Targu Mures

FILM! Vila individuala,4 dormitoare cu bai proprii, teren 66
245.000 eur
Sangeorgiu De Mures

Casă singur în curte – Mureș – Unirii – Zona Pom...
369.000 eur
Targu Mures

Casă de vacanță - Mureș - Sălard
50.000 eur
Salard

Casă - Tg. Mureș - Ultracentral - Zona Maternitatea Veche
495.000 eur
Targu Mures
Te-ar putea interesa si
Toate anunturileLocații
Loading ad...