Numar Camere
Filtreaza2
cele mai noi
arrow-down
categories
categories
Anunțuri
Casa, 4 camere, 144 mp, zona Buna Vestire
heart

Casa, 4 camere, 144 mp, zona Buna Vestire

108.000 eur
Ploiesti
Casa 4 camere, zona Lupeni, Ploiesti
heart

Casa 4 camere, zona Lupeni, Ploiesti

235.000 eur
Ploiesti
DEMOCRATIEI-Value Center-casa 259 mp , ter 532mp - 235000 eu
heart

235.000 eur
Ploiesti
Casa individuală de lux, cuplată, 4 camere, zona
heart

Casa individuală de lux, cuplată, 4 camere, zona

170.000 eur
Ploiesti
Teren generos cu deschidere 17 ml la stradă + casa– Vadul
heart

Teren generos cu deschidere 17 ml la stradă + casa– Vadul

45.000 eur
Vadu Parului
Casa individuala 4 camere, 130 mp, zona Valea Calugareasca,
heart

Casa individuala 4 camere, 130 mp, zona Valea Calugareasca,

130.000 eur
Ploiesti
Casa individuala 4 camere, 106 mp, teren 500 mp, sat Brebu
heart

Casa individuala 4 camere, 106 mp, teren 500 mp, sat Brebu

105.000 eur
Brebu
VIGAFON - Casa 4 camere Tintea
heart

VIGAFON - Casa 4 camere Tintea

179.000 eur
Tintea
Casă modernă + curtea + 2 locuri de parcare, 145.40 mp, zo
heart

Casă modernă + curtea + 2 locuri de parcare, 145.40 mp, zo

145.000 eur
Ploiesti
VIGAFON - Casa 4 camere Homoraciu
heart

VIGAFON - Casa 4 camere Homoraciu

105.000 eur
Homoraciu
Casa la rosu 143 mp si teren500 mp, zona Exterior Vest
heart

Casa la rosu 143 mp si teren500 mp, zona Exterior Vest

79.900 eur
Ploiesti
Casă de vacanta in Slanic Prahova | Zona Prăjani
heart

Casă de vacanta in Slanic Prahova | Zona Prăjani

90.000 eur
Slanic
CASA RENOVATA 2025 + 800 mp
heart

CASA RENOVATA 2025 + 800 mp

58.500 eur
Cocorastii Colt
Casă de vânzare în Lipănești – teren 900 mp, 4 camere
heart

Casă de vânzare în Lipănești – teren 900 mp, 4 camere

54.900 eur
Lipanesti
Vila de vacanta situata in Busteni
heart

Vila de vacanta situata in Busteni

378.000 eur
Busteni
Casa in Ploiesti, 165 mp, 2 locuri de parcare + curtea priva
heart

170.000 eur
Ploiesti
PAULESTI| Casă P+1,nefinisata |Priveliște superbă |100000
heart

PAULESTI| Casă P+1,nefinisata |Priveliște superbă |100000

100.000 eur
Paulesti
Casă P+E de vânzare, 150 mp, zona Rudului
heart

Casă P+E de vânzare, 150 mp, zona Rudului

175.000 eur
Ploiesti
Casa 5 camere lux , cu garaj , beci , Ploiesti , ultracentr
heart

Casa 5 camere lux , cu garaj , beci , Ploiesti , ultracentr

315.000 eur
Ploiesti
Casă Modernă, Bucov, Pe Deal
heart

Casă Modernă, Bucov, Pe Deal

238.000 eur
Bucov
Casa Central Baicoi, 145 mp
heart

Casa Central Baicoi, 145 mp

69.000 eur
Baicoi
Casa constructie 2025 situata in cartier rezidential, vecina
heart

160.000 eur
Lipanesti
COMISION 0% | Casă 4 camere in Busteni la partia de schi...
heart

COMISION 0% | Casă 4 camere in Busteni la partia de schi...

99.000 eur
Busteni
Casa 4 camere , parcare inclusa , Albert , Ploiesti
heart

Casa 4 camere , parcare inclusa , Albert , Ploiesti

229.000 eur
Ploiesti
Vila de vacanta situata in Busteni
heart

Vila de vacanta situata in Busteni

310.000 eur
Busteni
Busteni-Casa de vanzare in Poiana Tapului
heart

Busteni-Casa de vanzare in Poiana Tapului

100.000 eur
Busteni
Vila nou construita, Strejnicu, langa Ploiesti
heart

Vila nou construita, Strejnicu, langa Ploiesti

125.000 eur
Strejnicu
Casa 4 camere , semifinisata , cu beci , Ploiesti ,zona cent
heart

104.900 eur
Ploiesti
arrow-left1...3...4arrow-right
Loading ad...